Call Now!

DRUGIE, ROZSZERZONE WYDANIE

CZTERY WARTOŚCIOWE ROZDZIAŁY

PRAKTYCZNY OPIS PLANU TRENINGOWEGO

WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI ZA DARMO!

To instrukcja jak stworzyć dobry plan treningowy od podstaw. Zawiera wskazówki dla początkujących, w jaki sposób, krok po kroku, zacząć podróż w stronę skutecznych planów treningowych.

JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU

IconIconIcon

DROGI CZYTELNIKU JEŚLI CHCESZ POSIĄŚĆ SZTUKĘ UKŁADANIA PLANÓW TRENINGOWYCH TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

OD PODSTAW PRZEZ BARDZIEJ SZCEGÓŁOWE ZAGADNIENIA- POZNASZ WSZYSTKIE PARAMETRY TRENINGOWE I NAUCZYSZ SIĘ DOBIERAĆ ZMIENNE DO POSTAWIONEGO CELU TRENINGOWEGO.

DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE BĘDZIESZ W STANIE SAMODZIELNIE TWORZYĆ SKUTECZNE PLANY TRENINGOWE.

O AUTORZE

Siema! Jestem Mateusz, założyciel Global Sport Academy. Realny optymista z głową na karku. Swoją przygodę ze sportami siłowymi rozpocząłem w wieku osiemnastu lat i trwa ona do dzisiaj. Z wykształcenia jestem magistrem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Szkoleń i kursów na swoim koncie mam tyle, że na wymienienie ich wszystkich zabrakłoby tuszu w komputerze. Przez kilkanaście lat kariery zawodowej wyszkoliłem kilka tysięcy osób z zakresu metodyki treningu siłowego i programowania treningu sylwetkowego. Gdy byłem młodym „kajtkiem” zdobywałem medale mistrzostw Polski w kulturystyce klasycznej. Trenowałem jak wariat… Życie nauczyło mnie jednak, że moje subiektywne odczucia nie zawsze są dobre, a kształtowanie sylwetki to proces dużo cięższy niż mi się wydaje. Dlatego czytając tę pozycję, bądź spokojny o rzetelność przedstawionych materiałów. Nauka i badania to dobro, z którego powinniśmy korzystać. Jeśli jednak uważasz, że dwa plus dwa to pięć - zostaw tę książkę i rób dalej swoje. Nie lubię się wywyższać i reklamować. Najlepszą rekomendacją mojej wiedzy są Absolwenci, którzy ukończyli moje warsztaty. To oni są wyrocznią mojej kariery zawodowej. Zapraszam Cię więc do drugiego już, mocno rozszerzonego wydania tej krótkiej lektury o elementarnych podstawach układania planów treningowych.

ImageImage

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

• Układanie treningu od podstaw.
  • Dowiesz się ile wykonać serii na treningu i w całym tygodniu.
  • Dowiesz się ile ćwiczeń wykonać na treningu.
  • Zrozumiesz dlaczego nie zawsze warto trenować do oporu.
  • Poznasz metody treningowe i ich zastosowanie.
  • Dowiesz się co to jest RiR, RPE, tempo i objętość treningowa.
  • Sprawdzisz jakie ćwiczenia i w jakiej kolejności wykonywać.
ImageIconIconIcon

PONAD 140 STRON

13 SZCZEGÓŁOWYCH CASE STUDY

9 SZABLONÓW JEDNOSTEK TRENINGOWYCH

4 PRZYKŁADY JEDNOSTEK TRENINGOWYCH

IconImage

SPIS TREŚCI:

CZĘŚĆ 1.

CZĘŚĆ 2.

CZĘŚĆ 3.

CZĘŚĆ 4.

• PLANOWANIE A PROGRAMOWANIE TRENINGOWE
  • JAK DŁUGO POWINIEN TRWAĆ PLAN TRENINGOWY
  • TWORZENIE PLANU TRENINGOWEGO, A TWOJE MOŻLIWOŚCI
  • CZYM JEST PERIODYZACJA TRENINGOWA?
  • JAKI MODEL PERIODYZACJI WYBRAĆ?
  • METODY TRENINGOWE WYKORZYSTYWANE W TRENINGU SYLWETKOWYM
  • PERIODYZACJA TRENINGOWA A PROGRESYWNE PRZEŁADOWANIE
  • PROGRESYWNE PRZEŁADOWANIE A ZAAWANSOWANIE TRENINGOWE
  • PARAMETRY TRENINGU SIŁOWEGO
  • INTENSYWNOŚĆ TRENINGOWA
  • CZĘSTOTLIWOŚĆ TRENINGOWA
  • TRENING POCZĄTKUJĄCEGO74TRENING OSÓB BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH
  • PRZERWY MIĘDZY SERIAMI
  • TEMPO TRENINGOWE
  • JAK STWORZYĆ REALNY PLAN TRENINGOWY DLA POCZĄTKUJĄCEGO?
  • JAK WYGLĄDA GOTOWY PLAN TRENINGOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH?
  • TEN SAM PLAN TRENINGOWY WEDŁUG PERIODYZACJI LINIOWEJ, ALE Z PROGRESJĄ SERII I CIĘŻARU
  • JAK POWINNA WYGLĄDAĆ FINALNA KONSTRUKCJA PLANU TRENINGOWEGO?

15 lat doświadczenia w maksymalnie prostej i konkretnej formie. Układanie planów treningowych dla Ciebie!

Dla kogo jest ta książka?

Początkujący

Trenujesz już trochę i chcesz się dowiedzieć na czym polega układanie dobrych planów treningowych, jak dobierać i łączyć ćwiczenia oraz ciężary? Ta książka wyjaśni od podstaw od czego zacząć, by osiągnąć swoje cele i tworzyć działające plany treningowe.

Średnio zaawansowany

Trenujesz rok, dwa, może trzy, tworzysz samodzielnie rozpiski, ale czujesz, że potrzebujesz zmiany? Nasza książka pozwoli Ci wrócić do podstaw i zrozumieć cały proces tworzenia planu treningowego od początku. Uporządkujesz wiedzę i zaczniesz układać lepsze plany.

Przyszły trener personalny

Uczysz się, by być dobrym trenerem? Chcesz układać skuteczne plany treningowe? Ta książka jest dla Ciebie! Zdobędziesz solidne podstawy, by zrozumieć sztukę układania działających planów treningowych.

REKOMENDACJE:

PRZEMYSŁAW MICHALAK

Układanie planów treningowych od podstaw to prawdziwa kopalnia wiedzy w dodatku podanej w baardzo przystępny sposób. Brawo!

TRENER, SZKOLENIOWIEC

IconIconIconIconIconImage

KAMILA PIOTROWSKA

IconIconIconIconIcon

Planowanie i programowanie treningowe przestało być dla mnie czarną magią. Książka zawiera wiele cennych wskazówek, które natychmiastowo wprowadziłam do swoich treningów. Z całego serca polecam przeczytanie.

DOMINIK MAĆKOWIAK

ZAWODNIK SPORTÓW SYLWETKOWYCH

IconIconIconIcon

To prawdziwa kopalnia wiedzy. Po przeczytaniu tej książki już wiem czego brakowało w moim planie treningowym i dlaczego progres nie był taki, jakbym sobie tego życzył. Lektura obowiązkowa dla każdego kto trenuje siłowo i chce mieć namacalne efekty w stosunkowo krótkim czasie!

IconImage

MATEUSZ KOTOWSKI

TRENER

Kiedy myślisz, że wiesz już wszystko, pojawia się on – Mateusz Stachurski 😃 Po przeczytaniu tej książki doszedłem do wniosku, że ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy to nieodłączny element pracy dobrego, świadomego trenera personalnego. Dziękuję za porcję solidnych, konkretnych informacji i rozwiązań. Polecam tę książkę z czystym sumieniem!

IconIconIconIconIconImage

KAMIL PARTYCZNY

TRENER

Ta książka jest tak dobra, że człowiek staje się jeszcze bardziej głodny wiedzy. GSA to wiedza na najwyższym poziomie. Cieszę się, że trafiła w moje ręce.

IconIconIconIconIcon

CZAS NA ZAKUP KSIĄŻKI